Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu


Nagłówek

Aktualności

Ankieta na temat potrzeb szkoleniowych dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu zaprasza do wzięcia udziału w badaniu, mającym na celu określenie zapotrzebowania na usługi umożliwiające nabycie lub uaktualnienie kwalifikacji i umiejętności zawodowych.

Ankieta dotycząca potrzeb szkoleniowych wśród pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu zaprasza do wzięcia udziału w badaniu, mającym na celu określenie umiejętności i kwalifikacji niezbędnych potencjalnym kandydatom w procesie rekrutacji prowadzonym przez lokalnych pracodawców.

Zaproszenie do wypełnienia ankiety

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu zaprasza pracodawców do wypełnienia ankiety, której celem jest zdiagnozowanie potrzeb pracodawców na wsparcie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W SZKOLENIU

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W SZKOLENIU „OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO Z UPRAWNIENIAMI UDT”

O G Ł O S Z E N I E dotyczące naboru wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu informuje, iż z uwagi na ograniczone możliwości finansowe przeznaczone na realizację zadania: „jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej” przedmiotowe wnioski będą przyjmowane tylko do 31 października 2017 r.

O G Ł O S Z E N I E dotyczące naboru wniosków o przyznanie środków na refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu informuje, iż wnioski w ramach „refundacji koszów wyposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego” będą przyjmowane tylko do dnia 31 października 2017 r.

OGŁOSZENIE

Powiatowy Urząd Pracy w z dniem 31 października 2017 r. wstrzymuje przyjmowanie wniosków o zorganizowanie zatrudnienia subsydiowanego w ramach dofinansowania wynagrodzenia i składek na ubezpieczenie społeczne za zatrudnionego bezrobotnego do 30 roku życia.

BON NA ZASIEDLENIE

Nie przekroczyłeś 30 roku życia? Do końca roku możesz otrzymać 7 500 złotych w ramach bonu na zasiedlenie.

EUROPEJSKIE DNI PRACODAWCÓW

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu Z A P R A S Z A na Europejskie Dni Pracodawców, organizowane w dniach 13.11.2017 r. – 24.11.2017 r.

BEZPŁATNE SZKOLENIA

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu zaprasza osoby pozostające bez pracy zainteresowane skorzystaniem ze szkoleń, które mogą ułatwić jej podjęcie.

Wyświetlanie 11 - 20 z 61 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę